Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W dniu 30 czerwca 2010 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Punkcie Przedszkolnym „Przedszkole dla Ciebie". Uroczystość otworzyła dyrektor przedszkola Beata Grzegorczyk, która przypomniała, jakich wydarzeń doświadczyły dzieci w ciągu ostatnich 10 miesięcy pobytu w przedszkolu, jak te wydarzenia przyczyniły się do zawarcia przyjaźni zarówno wśród wychowanków jak i rodziców.

Pani dyrektor podziękowała za współpracę wszystkim zaangażowanym w życie przedszkola rodzicom. Następnie głos oddała dzieciom, które w odświętnych strojach przedstawiły program artystyczny: śpiewały piosenki i recytowały wiersze na temat wspólnie spędzonych zabaw oraz zbliżających się wakacji. Program poprowadziła Pani Agata Golińska wychowawczyni grupy.

Na zakończenie roku szkolnego każdy przedszkolak otrzymał kolorowy dyplom, książkę z baśnią J.Ch. Andersena „Calineczka" oraz teczkę z pracami plastycznymi zbieranymi przez cały rok.

Wśród zebranych gości obecna była Sekretarz Gminy - Pani Grażyna Tatar, która wręczyła podziękowania dla dyrektor Beaty Grzegorczyk za organizację i prowadzenie punktu przedszkolnego oraz przekazała dla przedszkolaków pięknie wydany „Świat baśni" życząc wszystkim udanych wakacji.

Tak dobiegła do końca uroczystość, żegnając się z dziećmi i rodzicami pani dyrektor życzyła wesołych i bezpiecznych wakacji oraz zwiedzenia tych wszystkich ciekawych miejsc, o których śpiewały dzieci.