DZIEŃ DZIECKA - Olimpiada przedszkolaków

1 czerwca to dobrze znane wszystkim dzieciom święto - DZIEŃ DZIECKA. W naszej grupie w tym dniu na sportowo obchodziliśmy tę ważną uroczystość. Dzieci wzięły udział w Olimpiadzie Przedszkolaków.

Grupa została podzielona na 2 drużyny. Nazwy drużyn wymyśliły same dzieci, i tak wyłoniliśmy: „Lwy" i „Tygrysy". Przedszkolaki poczuły sportowego ducha i z wielkim zaangażowaniem brały udział w poszczególnych konkurencjach: biegu z piłeczką pingpongową na łyżce, przeciąganiu liny, torze przeszkód, i innych. Radości było co niemiara, czego dopełnieniem był słodki poczęstunek i medale dla wszystkich uczestników Olimpiady. Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia, dzieci malowały sobie twarze specjalnymi farbami, przeobrażając się w motylki, kotki, tygrysy, biedronki, clownów, wróżki i inne postaci. Każdy przedszkolak z wesołą miną wracał w tym dniu do domu.