Wycieczka do leśniczówki w Koniecznie

2 czerwca na kontynuację "Dnia Dziecka" przedszkolaki wraz z rodzicami pojechały na wycieczkę do leśniczówki w Koniecznie. Tam zwiedziły Izbę Leśną, obejrzały bajkę edukacyjną oraz bawiły się przy tablicy interaktywnej, rozpoznając głosy leśnych zwierząt.

Pan leśniczy opowiedział o swej pracy, a dzieci miały możliwość obserwacji niektórych owadów pod lupą. Po tych atrakcjach przyszedł czas na "małe co nieco". Wszyscy zajadali się pysznym bigosem i kiełbaskami prosto z ogniska. Po posiłku były wspólne tańce, śpiewy i konkursy z nagrodami. Ogromnym sukcesem dzieci była wygrana w torze przeszkód, gdzie konkurowały one z drużyną rodziców. Wszyscy uczestnicy wycieczki bardzo się zintegrowali, co było jednym z głównych celów tej imprezy.