Wycieczka do Kielc i Teatr Kubuś

23 czerwca przedszkolaki wraz z rodzicami odwiedziły "Teatr Kubuś" w Kielcach, gdzie obejrzały spektakl pt.: "Calineczka" wg Hansa Christiana Andersena. Dzieci były oczarowane kontaktem z prawdziwymi aktorami i niespotykaną wcześniej scenografią.

Po spektaklu niezapomnianych wrażeń dostarczył przedszkolakom "Bajkoland", gdzie do ich dyspozycji były: zjeżdżalnie, tramplina, karuzele, ciuchcia, mini strzelnica, "suchy basen", i inne atrakcje. Rodzice bawili się równie dobrze jak dzieci, korzystając z wyżej wymienionych sprzętów. Wycieczka była bardzo udana i trafiona w gusta dzieci, które przez kilka kolejnych dni dzieliły się swoimi wrażeniami.