Bieżące wydarzenia

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

zakonczenie_roku_1W dniu 30 czerwca 2010 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Punkcie Przedszkolnym „Przedszkole dla Ciebie". Uroczystość otworzyła dyrektor przedszkola Beata Grzegorczyk, która przypomniała, jakich wydarzeń doświadczyły dzieci w ciągu ostatnich 10 miesięcy pobytu w przedszkolu, jak te wydarzenia przyczyniły się do zawarcia przyjaźni zarówno wśród wychowanków jak i rodziców.

Wycieczka do Kielc i Teatr Kubuś

wycieczka_do_kielce_1

23 czerwca przedszkolaki wraz z rodzicami odwiedziły "Teatr Kubuś" w Kielcach, gdzie obejrzały spektakl pt.: "Calineczka" wg Hansa Christiana Andersena. Dzieci były oczarowane kontaktem z prawdziwymi aktorami i niespotykaną wcześniej scenografią.

Wakacyjne rady

25 czerwca odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, których tematem były „Wakacyjne rady". Celem zajęć było kształtowanie nawyków bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach, mogących wystąpić latem. Zajęcia miały charakter radosnego oczekiwania na zbliżające się wakacje.

Teatrzyk - Przygody Krasnala Pączka

teatrzyk_krasnal_pajaczek_1Dnia 9.06.2010 w naszym przedszkolu gościł teatrzyk z przedstawieniem pt. "Przygody Krasnala Pączka". Aktorzy w sposób zabawowy zwracali uwagę na przestrzeganie nawyków zdrowego żywienia.

Wycieczka do leśniczówki w Koniecznie

dzien_dziecka_12 czerwca na kontynuację "Dnia Dziecka" przedszkolaki wraz z rodzicami pojechały na wycieczkę do leśniczówki w Koniecznie. Tam zwiedziły Izbę Leśną, obejrzały bajkę edukacyjną oraz bawiły się przy tablicy interaktywnej, rozpoznając głosy leśnych zwierząt.

DZIEŃ DZIECKA - Olimpiada przedszkolaków

olimpiada_101 czerwca to dobrze znane wszystkim dzieciom święto - DZIEŃ DZIECKA. W naszej grupie w tym dniu na sportowo obchodziliśmy tę ważną uroczystość. Dzieci wzięły udział w Olimpiadzie Przedszkolaków.

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty

dzien_mamy_528 maja w miłej i rodzinnej atmosferze odbył się wielki Piknik Rodzinny, zorganizowany z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki na cześć swoich rodziców recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Występy bardzo podobały się rodzicom, o czym świadczyły uśmiechy, gromkie brawa i podziękowania.

Jarmark Majowy

jarmark_majowy_91 maja dzieci z Punktu Przedszkolnego wzięły udział w "Jarmarku Majowym" z okazji 6-tej rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Pomimo fatalnej, deszczowej pogody, na czas występu dzieci na chwilę wyjrzało słońce. Przedszkolaki zaprezentowały taniec: „Kukułka”, który został nagrodzony wielkimi brawami. Mimo małej tremy na twarzach dzieci malowały się radosne uśmiechy. Podczas „Majówki” zbierano do puszek pieniądze na rzecz przebudowy Bloku Operacyjnego szpitala we Włoszczowie.

Bal Karnawałowy

bal_karnawalowy_1Bal Karnawałowy, który odbył się 27 stycznia 2010 był bardzo ważnym wydarzeniem w naszym przedszkolu. Zachwyt wzbudzały wróżki z magicznymi różdżkami, kowboje, Indianie, krasnoludki i wiele innych wspaniałych postaci, w które wcielili się nasi wychowankowie...

Dzień Babci i Dziadka

dzien_babci_i_dziadka_10Dzieci z Punktu Przedszkolnego zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 22 stycznia 2010 (piątek) o godzinie 15:00.